Sayfa Yükleniyor
SEPETİM
SEPETİM 0

Hakkımızda

Kihon Spor Hakkımızda

    Değerli Spor severler; 1998 yılında kurulan KIHON Spor Malzemeleri Ltd. Şti kuruluşundan günümüze kadar "Mükemmeller için mükemmel ürün" sloganıyla çıktığımız bu yolda sizin gibi spor severler için her zaman müşteri politikasını benimsemiş bundan sonraki süreçte de bu şekilde devam edecektir.
    
   Şirketimiz portföyünü her geçen yıl artırıp, yeni atılımlar yaparak bünyesine kattığı bir çok ürün çeşidiyle KIHON markası adı altında sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır.
    
  KIHON dövüş sanatları alanında kurumsal ve bireysel bir çok müşteriye toptan, perakende ve web sayfası üzerinden hizmet sağlayıp, ihtiyaçlarını karşılayarak kaliteli ürün ve uygun fiyatlarıyla her zaman gelişime odaklanmış daima günün ilerisinde olma prensibiyle Uluslararası bir marka olmaya devam etmektedir.

     

   KIHON bir Türk markası olarak WKF nin onayladığı markalar arasında yer alarak Türkiyede bir ilki gerçekleştirmekle kalmayıp bir çok Federasyona ve sporcuya sponsor olarak sporun ve sporcunun gelişimine katkı sağlamaktadır. 
   

   Bunların en başında Dünyanın zirvesinde olan Türk Karate Mili takımı gelmektedir. Biz KIHON'la gurur duyuyoruz çünkü sporu yaşıyor ve seviyoruz..                     

     

     SAYGILARIMIZLA....