Sayfa Yükleniyor
SEPETİM
SEPETİM 0

Garanti & İade

Kihon Spor Garanti & İade

GARANTİ PROSEDÜRÜ

 Sattığımız tüm ürünler Kihon spor Ltd.Şti  garantisi altında olup,imalatla ilgili hatalı ürünler birebir değişim garantisi altındadır.Ayrıca giyilmemiş veya kullanılmamış elbiselerde beden olarak değişimi yapılabilmektedir.Kihon Spor logolu Scoarbordlar 3 yıl tamir garantisi ve ömür boyu değişen kurallara göre güncellenme garantisi altındadır.(Fatura garanti belgesi yerine geçerlidir).  Dikkat etmeniz gerek durum: tarafımıza yapılacak bütün gönderilerin anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile yapılması gerekir.

İADE ŞARTLARI

  Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. 

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

-Değişim ve iadeler ürün kaynaklı hata ya da yanlış ürün gönderimi dışında müşterimize aittir.

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da ürünü size teslim eden anlaşmalı kargomuz ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.İade İşlemleri
- İade onaylandığında sistemimizdeki mail adresinize ürün bedelini belirtir ve banka hesap bilgilerinizi isteyen mesaj gönderilmektedir. Bu masajı aldığınızda sitemizdeki müşteri hizmetlerimize iadenizin bedeli nisbetinde ürün ya da para iadesi seçeneklerinden birini talep maili göndermelisiniz. Eğer para iadesi talep ederseniz, talebinize ilişkin maili alır almaz o gün otomatik olarak iade bedelini, siparişiniz kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartınıza, havale ile oluşturuldu ise hesap bilgilerini göndereceğiniz banka hesabınıza yansıtacaktır.